Teresa Rokicka

mgr inż. architekt

ul. Angorska 3/4

03-913 Warszawa

tel. kom. 602 476 580

tel/fax (22) 616 27 72

e-mail: tesart@tesart.pl

Firma

Pracownia architektury i wnętrz TESART powstała w 1994 i od ponad 10 lat chętnie dzielimy się naszym nabytym doświadczeniem i wciąż z przyjemnością podejmujemy nowe architektoniczne wyzwania.

Przedmiotem opracowań są zarówno niewielkie obiekty o powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset m2, wymagające oryginalnych rozwiązań i zaprojektowania wielu detali (domy jednorodzinne, wnętrza usługowe i mieszkalne, obiekty służby zdrowia, siedziby firm, kawiarnie, restauracje, kluby internetowe itd.), jak i większe tematy - budynki o powierzchni kilku tysięcy m2 (m.in. obiekty produkcji farmaceutycznej, wnętrza biurowe itp.).

Wśród projektów znajdują się skomplikowane opracowania wielobranżowe wymagające koordynacji i współpracy z projektantami branżowymi i konsultantami. Powstało również wiele projektów adaptacji, modernizacji, czy rozbudowy istniejących budynków, które wymagały szczególnie wnikliwej analizy stanu istniejącego, a także specjalistycznych ekspertyz.

Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie i ważna jest dla nas współpraca z inwestorem tak aby powstały projekt był nie tylko harmonijny ale także funkcjonalny.

Zapraszamy do zapoznania się z projektami zamieszczonymi na stronie.